Siroz nedeniyle Karaciğer nakli oldum. Portal hipertansiyon mevcut.dogal olarak bunu gecirmenin yolu yok mu?

Siroz nedeniyle Karaciğer nakli oldum. Portal hipertansiyon  mevcut.dogal olarak bunu gecirmenin yolu yok mu? Trombositler 12.000 civarinda suspansiyon ise yaramiyor. Splenektomi yapilamiyor. Kanama riskiyle yasamak istemiyorum.

Tahlil.com Cevabı : Öncelikle geçmiş olsun.Transplantasyon sonrası oluşan bir durum.Doktorlarınız gerekli takip ve kontrolleri yapacaklardır.
Şu aşamada gastroenteroloji ve hematoloji bölümlerinde takip ve tedavilerinizi sürdürmelisiniz.