Sisiyorum kilo gibi değil vücud agirligim artti bir anda

Beni 10 aydir şikayetim var çaresi yok. .Sisiyorum kilo gibi değil vücud agirligim artti bir anda 10 kilo arttim veremiyorum diet yapsamda troid normal diyolar tahlillerim normal diyorlar ama ben anormalim sosyal hayatıma devam edemiyorum

Tahlil.com Cevabı : Diyetisyene başvurmanız, vücudunuzun yağ oranı ülçülerek diyetinizin ayarlanması gereklidir..