Sitenizdeki bilgileri bol bol okuma fırsatı buldum. şüpheli ilişkden 53 gün sonra dktr kontrolnde test yaptırdm.p24 antijen 0,01-hiv1/2 antikor 0,03 elfa yöntemyle çalışılmıştr.

Sitenizdeki bilgileri bol bol okuma fırsatı buldum.testler hangi sürede yapılır sayfasını bol bol okuyarak şüpheli ilişkden 53 gün sonra dktr kontrolnde test yaptırdm.p24 antijen 0,01-hiv1/2 antikor 0,03 elfa yöntemyle çalışılmıştr.tabii ki hangi test bilmyorum.doktoru aradım vidas dedi..

Tahlil.com Cevabı :

Tahlil.com'a sorduğunuz tahlil sonuçlarını normal olarak yorumluyoruz.
Test sonuç değerlerinizde bir anormallik görülmüyor.