.SİTOPATOLOJİK TANI malignite yönünden pozitif ne demektir..

1-meme ca? .SİTOPATOLOJİK TANI malignite yönünden pozitif sol meme iiab yaymaları ve hücre bloğu.hücre bloğu. kesitlerde tümöral doku fragmanları izlenmektedir tümörde kollajenize stromada geniş solid tabakalar yuvalanalar veya irregüler kordonlar halinde atipik epiitelyal hücreler izlenmektedir.

Tahlil.com Cevabı : Patoloji sonucunuzun muayene ve mamografi sonuçları ile değerlendirilmesi daha uygun olacaktır.. Geçmiş olsun..