Sizce bu degerler yüksek mi.hemen bir endokrin uzmanina gitmelimiyim.

Son zamanlardavucudumdaki siskinlik, yorgunluk, depresyon halleri özelikle horlama (çünkü tikanip mendi horlamama uyaniyorum) u nedenlerden aile hekimime gittim.tahlil yapti kan deveerim normal fakat tsh:6, 21 glukoz129 sizce bu degerler yüksek mi.hemen bir endokrin uzmanina gitmelimiyim.

Tahlil.com Cevabı : Gitmenizi öneririz..