Sizce hamilmiyim?

Son ader tarihinden sonra 13 gun gecti adet olmadim.idrar test lerinden birinde ikinci cizgi silik cikti diger iki test tek cizgi cikti.ayin 14 kan testi yaptirdim beta hcg o.06 cikt8 17 sinde tekrar kan verdim 0.25 cikti ultrasonda bisey cikmadi doktor 1 hafta sonra tekrar kan istedi.sizce hamilmym

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarız negatif çıkmıştır, beklemeniz önerilmiş, birşey söylemek mümkün değildir..