Sizce kac haftalık hamile oluyorum ve değerlerim normal mi ?

Merhaba, beta hcg değerim ilk olarak 231,58 iki gün sonra ise 590,46 çıktı sonuca göre hamilesin dediler ve folik asit verdi doktor, ultarasonda ise kese gözükmedi rahim duvarların kalınlasmıs kötü birsey değil dedi doktorum,sizce kac haftalık hamile oluyorum ve değerlerim normal mi ?tşkler

Tahlil.com Cevabı : Beta HCG değerlerinize göre tahmini gebelik haftanızı aşağıda bulabilirsiniz. Gebeliğinizin normal olup olmadığını beta HCG değerinden çok ultrason muayenenizi yapan doktorunuz söyleyebilir. https://tahlil.com/blog/beta-hcg-gebelik-haftasina-gore-beta-hcg-degerleri-307