Sizce normal mi test yapmama gerek var mı?

aıds ve hepatit şüphemle,17 gün değerlerim.anti hiv combi: 0,28 negatif(ECLİA) anti HBc 0,062 NEGATİF (ECLİA) HBsAG (ELİZA)mini vidas 0,0 İNDEKS 36. GÜN DEĞERİM: ANTİ HİV combi: 0,31 index elcia (serum) sizce normalmi test yapmama gerek varmı? saygılar...

Tahlil.com Cevabı : Testlerini negatif çıkmış. Başka test yaptırmanıza gerek yok.