: Sol yanak içinde, diş etime yakın(ama diş etinde değil, yanak içinde) bir et parçası oluştu. küçücük nokta iken, şimdi mercimek tanesi kadar büyüdü

 Sol yanak içinde, diş etime yakın(ama diş etinde değil, yanak içinde) bir et parçası oluştu. küçücük nokta iken, şimdi mercimek tanesi kadar büyüdü. bu et parçası sallanıyor. bunun nedeni nedir? ve hangi bölüme gitmeliyim? (çok teşekkürler)

Tahlil.com Cevabı : Sırasıyla KBB ve diş bölümlerine başvurunuz.