Son 1 haftadır idrara çıkamıyorum sürekli pen*ste yanma hissi var, sürekli idrara çıkma isteği var.

23 yaşında bir erkeğim, yaklaşık 3 aydır mastürbasyon yapmıyorum.Rüya görme yoluyla da boşalma olmadı sadece idrar sonraları az miktarda sperm geldiği oldu, son 1 haftadır idrara çıkamıyorum sürekli pen*ste yanma hissi var, sürekli idrara çıkma isteği var.Bu sorun uzun zaman boşalmamayla mı alakalı?

Tahlil.com Cevabı : İdrara sık çıkma ve yanma hissi idrar yolları enfeksiyonunu düşündürür. Bir üroloji uzmanına muayene olmalısınız.