Eliza Lboratuvarı sonuçlarına göre HBs Ag 4464,39 değeri çıktı.Bu değerin yüksek çıkmasını nasıl yorumlarsınız?

Merhaba.Eliza Lboratuvarı sonuçlarına göre HBs Ag 4464,39 değeri çıktı.Bu değerin yüksek çıkmasını nasıl yorumlarsınız?...İlginize teşekkür eder,çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.

Tahlil.com Cevabı : Hbs AG 'niniz pozitif çıkması virüsle temas etmiş olduğunuzu gösterir. Daha ileri bir tetkik olan HBV DNA yaptırmanız gerekli.