Son 2 aydır korunmuyoruz.Herhangibir hastalığım yok.Çocuk sahibi olmakta sorunumuz olup olmadığını öğrenmek için test yaptırdık

Hocam 35 yaşında bir bayanım.3,5 yıllık evliyiz.Son 2 aydır korunmuyoruz.Herhangibir hastalığım yok.Çocuk sahibi olmakta sorunumuz olup olmadığını öğrenmek için test yaptırdık.Hormon test sonuçlarım:FSH 8,37(2-10),TSH 1,59(3-4),LH 5,75(2-15),Prolaktin 14,74(6,5-30) Şimdiden teşekkür ederim.Hilal

Tahlil.com Cevabı : Tahlil.com'a sorduğunuz tahlil sonuçları normal. Bir anormallik görülmüyor.