Son adet tarihim 20 aralıkta idi adetim gecikince 7 şubat 2014 te kan testi yaptırdım BBTHCG değeri:1000 çıktı

 Son adet tarihim 20 aralıkta idi adetim gecikince 7 şubat 2014 te kan testi yaptırdım BBTHCG değeri:1000 çıktı sizce bebek kaç haftalık ve 17 şubattaki uzman randevumda bebek karından ultrasonla görünür mü kalp atışları duyulur mu ?

Tahlil.com Cevabı : Doktorlarımız sizin gibi Beta HCG değerlerini merak edenler için Gebematik tasarladılar.Bizlere sormanıza gerek kalmadan Gebematik kullanarak gebe olup olmadığınızı gebeyseniz da tahmini kaç haftalık olduğunu öğrenebilirsiniz.           Gebematiğimizi hemen kullanmak için tıklayınız....