Son adetimi 17 mayısta gördüm düzenli adet gören biri değilim?

Son adetimi 17 mayısta gördüm düzenli adet gören biri değilim,2-3haziran gibi sürtünme ilşkisi yaşadım vajinadan içeri giriş veya sperm boşalması olmadı,pen*si vajinaya 2-3 dk temas etti zevk suyu vajinaya değdi 20-25 haziran tarihlrnde 2 test yaptım negatif çıktı 17 maystan bri adet olmdm hamlemyim

Tahlil.com Cevabı : Kanda beta hcg testine baktırabilirsin.