Merhaba Erkek arkadsmla 3 hafta once ic camasiri olmadan surtunme yolu ile iliskiye girdik

Merhaba Erkek arkadsmla 3 hafta once ic camasiri olmadan surtunme yolu ile iliskiye girdik duzenli olan adetim bu ay gecikti doktora gittim test yapildi beta hcg sonucu 0,100 cikti ve bana adet olmam icin bir ilac verdi kullaniyorum bugun 5.gun oldu adet olmadim tekrar test yaptirmalimiyim ?

Tahlil.com Cevabı : Evet tekrarlamanızı öneririz..