Son adetimin uzerinden 32 gun gecti 30uncu gun bhcg tahlili yaptrdim sonuc 4.41 cikti?

Son adetimin uzerinden 32 gun gecti 30uncu gun bhcg tahlili yaptrdim sonuc 4.41 cikti ama her an adet olacak gibi kasik ve bel agrim var. Hamile olabilirmiyim?

Tahlil.com Cevabı : Regl gecikmesinin başka nedenleri olabilir. Gecikme devam ederse mutlaka bir kadın doğum uzmanı ile görüşülmelidir.