Son bir soru sorabilir miyim?

 Son bir soru benim vucudum hepatit b ye karşı bağışıklık kazanmışsa her altı ay da bir kontrol amaçlı kan vermeye gidiyordum artık kan vermeyecekmiyim ben de hepatit b iğnesi vurulanlar gibi korumalı mı olacağım şimdiden teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : 1 ay sonra farklı bir sağlık merkezinde HBsAg ve Ati Hbs değerlerinizi tekrar yaptırmanızı öneririm.. Geçmiş olsun..