Kızılaya kan bağışıklaya bilecekmiyim...

Yaklasik 7 yildir hepatit b tasicisiyim.6 aylik rutin kontrol icin kan verdim. ANTİ HBS benim değerim217 NORMAL DEĞER 0-12 HbsAg benim değerim 0,13 NORMAL DEĞER 0-0,990 vucudum bağışıklık kazanmış dediniz artık ben de kızılaya kan bağışıklaya bilecekmiyim çok istiyorum cevabınızı bekliyorum

Tahlil.com Cevabı : Daha önce taşıyıcı olanlar genellikle kan donörü olamaz..