Sonuçlar nasıl? HACİM:2CC PH:7 SAYI:43 MİLYON (CC DE) TOTAL:86 MİLYON HAREKETLİLİK:51 MORFOLOJİ:7 LOKOSİT: >1MİLYON

HACİM:2CC PH:7 SAYI:43 MİLYON (CC DE) TOTAL:86 MİLYON HAREKETLİLİK:51 MORFOLOJİ:7 LOKOSİT: >1MİLYON Yıkama sonrası HACİM:1 Sayı:20 milyon İleri hızlı:80 İleri YAVAޞ:20 değerler çok mu kotu hocam?

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarda ciddi bir sorun görülmüyor, ancak raporda belirtilen normal değerlerle değerlendirilmesi uygun olacaktır.