Sonuçlarım, HBsAg NEGATİF Anti-HBs POZİTİF>100 IU/ML Anti-HCV NEGATİF Anti- NEGATİF. Ne demek?

Selam saygılar hocalarımız bende cinsel ilişkiye girdim şu sonuçlar çıktı çok merak ediyorum sonuççarım nasıl hastalık kapmışmıyım kapmamışmıyım [NOT BÖBREK NAKİLİYİM ] SONUÇARIM BUNLAR HBsAg NEGATİF Anti-HBs POZİTİF>100 IU/ML Anti-HCV NEGATİF Anti- NEGATİF

Tahlil.com Cevabı : Bir hastalık bulgusu yok sonuçlarda