Sonuçlarım kötü mü? Ne yapmam gerek ?

Merhabalar 8 haftalık hamileyim ve evimde bir köpeğim var doktor da buna bağlı olarak birkaç test istedi köpeğimin tüm aşıları tam tahlil sonuçlarım ise şöyle ; Anti CMV IgM (ELISA) 0,05 (Negatif) Rubella IgM 0,11 (Negatif) Toxo IgM 0,05 (Negatif sonuçlarım kötümü ?? ne yapmam gerek ?

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda bir anormallik yok. Herhangi bir şey yapmanıza gerek yok.