Anti toxo.IgM (Kemilum.ins.-benzeri) 0.02 NEGATİF

Anti toxo.IgM (Kemilum.ins.-benzeri) 0.02 NEGATİF Anti CMV IgM(MEIA veya benzeri) 0,01 NEGATİF Anti CMV IgG(MEIA veya benzeri) 4.27 POZİTİF Anti rubella IgM (Kemilum.ins.-benzeri) 0.27 NEGATİF TOXO YA KARŞI BAĞIŞIKLIĞIM VAR MI YENİDEN GEÇİRİR MİYİM

Tahlil.com Cevabı : Toxo Ig M sonucunuzun negatif olması aktif bir enfeksiyon olmadığını gösterir. Toxoya karşı bağışıklık olup olmadığınızı ancak toxo IgG sonucunuza bakarak söyleyebiliriz. O sonucunuzda gönderdiğiniz sonuçlar arasında bulunmamaktadır.