Sonuçlarım normal mi? MPV:7,14 NEU%:52 EOS%:7,17 ve betaHCG:371.19

9.gün orgametril kullanmaya başladım.İlaç bitti ama adetim kesilmedi.Dün tekrar doktora gittim.Ultrason normal. Kan tahlilinde MPV:7,14 NEU%:52 EOS%:7,17 ve betaHCG:371.19 Dr düşük yapmışsın vücudun bunu kendisi atıyor dedi.Parça kalmasndan ve enfeksiyondan korkuyorum.Yardımcı olur musunuz?

Tahlil.com Cevabı : Ultrasonografik olarak incelendi ise sorun olmaması gerekir..