Sonuçlarıma göre hangi doktora gitmeliyim?

Merhaba.bugün tahlil yaptırdım sedim:25 çıktı normali 10 15 olması gerekiyormuş .bu yükseklik kanser,yada tümör gibi hastalıkla alakalı bir durum olabilirmi.herhangi bir enf olduğunu düşünmüyorum çünkü diğer tahlil değerleri beyaz küre falan normal değerde.,hangi branş dr.ye görüşmemi tavsiye edersi

Tahlil.com Cevabı : Sementasyon değerinin 25 çıkması diğer tetkikler ve muayene normal ve şikayetiniz yok ise önemli bir durum değildir.