Sonuçlarımı yorumlar mısınız: Kültür sonucu patojen bakteri üremedi 0-0 gram boya laktobasil spp görüldü.

Merhaba eşimin başka bir ilşkisinden ötürü yaptırdığım testler 70 once en son eşimle birlikteliğim .mikrobiyoloji kültür vainal sürüntü numune türü; vajinal sürüntü - kültür sonucu patojen bakteri üremedi 0-0 gram boya laktobasil spp görüldü: - seroloji vdrl rpr negatf anti hiv 1/2 : - 014 negatf

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınızda problem görünmüyor.