Sonucu neyi ifade etmektedir?Bilgi verirseniz memnun olurum.

Merhaba Anti-HBs (Kantitatif) >1000 IU/L NEGATIF <10 ANTI-HCV (Hepatit C Antikoru) NEGATIF 0.04 COI NEGATIF <1.0 Sonucu neyi ifade etmektedir?Bilgi verirseniz memnun olurum.

Tahlil.com Cevabı : Hepatit C sonucunuz negatif yani temiz, hepatit Bye karşı vücudunuzda bağışıklı oluşmuş..