Sonucum 1.13 çıktı doktor hamilesin dedi bilgilendirirseniz sevinirim

Dün kasıklarımdaki ağrı ve pembe şekildeki akıntım için doktora gittim beta hcg yaptırdı doktor.sonucu 0.511'di.bugün ağrılarım artıp akıntımda açık kahverengiye dönünce tekrar gittim test tekrar yapıldı bu sefer sonucum 1.13 çıktı doktor hamilesin dedi bilgilendirirseniz sevinirim

Tahlil.com Cevabı : Doktorunuzun dediklerine uymanız daha doğrudur..