sonucumu yorumlayabilir misiniz rica etsem

Merhabalar, sonucumu yorumlayabilir misiniz rica etsem. Teşekkürler. HBs Ag 0.16 Negatif Negatif S/CO - <1 Pozitif S/CO - >=1 Anti HIV1/2 +p24 Ag 0.17 Negatif Negatif S/CO <1 - Pozitif S/CO >=1 - Anti HCV 0.11 Negatif Negatif S/CO <1 - Pozitif S/CO >=1 - VDRL-RPR NEGATİF NEGATİF

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlarınız değerlendirildi, HIV, HbsAg, AntiHCV, VDRL negatif çıkmış. Değerleriniz normal sınırlarda. Geçmiş olsun.