Soru: Merhaba 2 hafta önce regl oldum ama son bir haftadır idrardan kan geliyor yanma ağrı oluyor ka

Merhaba 2 hafta önce regl oldum ama son bir haftadır idrardan kan geliyor yanma ağrı oluyor ka

Tahlil.com Cevabı : Soru: Merhaba 2 hafta önce regl oldum ama son bir haftadır idrardan kan geliyor yanma ağrı oluyor kasıklarımda karnımda böbregimde. Sık idrara çıkıyorum kanama sürekli gelmiyor ama bazen oluyor Cevada uroloji doktoru demişşinizde ben kadın doğuma randeu aldım yarına kadın doğum olurmu peki ürolojiye gitmem sartmı sonradan