Sorum hamilelikle ilgili değil. Sevgilimle yaklaşık bir hafta önce ilişkiye girmeden Birbirimizi tatmin ettik?

Sorum hamilelikle ilgili değil. Sevgilimle yaklaşık bir hafta önce ilişkiye girmeden Birbirimizi tatmin ettik. O günden beri karnında şişlik ve ağrı var nedeni ne Olabilir.

Tahlil.com Cevabı : Şikayetlerinizin pek çok nedeni olabilir. Sebebini öğrenmek için bir dahiliye uzmanına görünmeli ve onun yönlendirmesi ile tedavinizi uygulamalısınız.