3 ünden beri adet olmuyorum hala şüphelenmem gereken bir şey var mıdır sizce ?

Merhaba ben şüpheli ilişkimden 7 hafta sonra 4 tane idrar testi yaptım negatif çıktı ayrıca ultrasonda baktırdım hamilelik şüphesi var mı diye bir şey çıkmadı ama eylül ün 3 ünden beri adet olmuyorum hala şüphelenmem gereken bir şey var mıdır sizce ?

Tahlil.com Cevabı : Regl gecikmesinin hamilelik dışında nedenleri olabilir. Mutlaka ilgili doktora başvurulmalıdır.