Sperm Analiz sonucumu yorumlayabilir misiniz.

Merhaba .Sperm Analiz sonucumu yorumlayabilir misiniz. Perhiz süresi 3 gün.Hacim 3ml.ml. de sayı 69 milyon,Total sayı 207 milyon.ml'de hareketli 52 milyon. total hareketli 156 milyon.İleri hızlı hareketli %20.İleri yavaş hareketli %25.Yerinde hareketli %30.Hareketsiz %25. Normal morfolojili %70.

Tahlil.com Cevabı :

Sperm tahlili sonuçlarınız incelendiğinde belirtiğiniz parametrelerde kayda değer bir problem görülmSpermiogram hakkında çok daha detaylı bilgi almak, bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları okumak için aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız...                      Sperm testi nedir?                       h