Sperm arkadaniz sonuçlarımızı değerlendirir misiniz?

Eşimin degerlerını yorumlarmısınız miktar:4,0 ml ph:7,9 likefikasyon süresi15 dk viskosite nrml lökosit nadir spermatozoa saysı 80 milyon/ml toplam s. sysı 320 milyon hareketlilik değerlendirmesi %45 progresif hareketli %2 yavaş ileri hareketli %18 yerinde hareketli%25 hareketsiz%55 aglutinasyon

Tahlil.com Cevabı : Sperm sonuçlarında kayda değer bir sorun görülmüyor