Sperm arkadaniz sonuçlarını değerlendirir misiniz?

SPERM ANALİZ SONUÇLARI Viskozite: normal Sperm Sayısı:151 milyon/ml Volüm:2 ml Motilite:%53 A-Hızlı Doğrusal Hareket:%5 B-Yavaş Doğrusal Hareket:%40 C-Yerinde Hareketli:%8 D-Hareketsiz:%47 Lökosit:<1 milyon/ml Morfoloji Normal(>%14):%5 Baş Anomalileri:%63 Boyun:%23 Kuyruk:%8 Sitoplazmik droplet:%1

Tahlil.com Cevabı : İleri hızlı hareketli sperm yüzdeniz biraz düşük. Bir üroloji uzmanına muayene olmalısınız.