Sperm kons = 136.6 Toplam haraket 58 % Ileri harekt 52 % Morph normal form %22

Sperm tahlil sonuçlarımı değerlendirir misiniz?Sperm kons = 136.6 Toplam haraket 58 % Ileri harekt 52 % Morph normal form %22 Hareket spermk kons 7

Tahlil.com Cevabı :

Spermiyogram analizi  bir çok parametrenin incelenmesi sonrası değerlendirilmelidir.
Tahlil.com'a sorduğunuz sperm testini inceledik.
Bizlere gönderdiğiniz sperm test parametrelerinde kayda değer bir sorun görülmüyor.

Sperm testi ve tahliline dair  çok daha detaylı bilgi almak ve sorulmuş benzer soru ve cevapları okumak için aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız...

Sperm testi nedir?