Spermin rengi suyun rengi gibi şeffaflaşıyor

Merhabalar sperm boşalmasında sonlara doğru spermin rengi suyun rengi gibi şeffaflaşıyor sizce bu kötü birşey mi?

Tahlil.com Cevabı :

Meni yoğunluğu, içindeki spermlerin konsantrasyonu ve rengi gibi durumların değerlendirilmesinde spermiyogram testi önemlidir. Her ne kadar belirttiğiniz durumun bir problem olmadığını düşünüyorsak da, kesin bir görüş için spermiyogram testi yaptırmanız ve bu test sonucunu bizlerle paylaşmanız uygun olacaktır.