Sperm sayımı yaptırdım sonuçlarımı yorumlar mısınız?

Devlet hastanesinde sperm sayımı yaptırdım sonuç ; hacim:3 her alanda ortalama 2 adet hareketli 2 adet hareketsiz görülmüştür yazıyodu, doktor sonuçların çok kötü olduğunu, özel bi hastanede tekrar tahlil yaptır dedi. sonuç sizce nasıl? çocuk için sayı kaç olmalı? yeni tahlil için süre ne kadar

Tahlil.com Cevabı : Yeterli bilgi vermemişsiniz ancak anladığımız kadarıyla tahlilde sperm hücresi görülmesi gerekirken görülmemiş, normal değil.Üroloji doktoruna başvurunuz.