Sperm sayısı 42 milyon Motilite %44 Hızlı doğrusal hareket 3

sperm sayısı 42 milyon Motilite %44 Hızlı doğrusal hareket 3 yavaş doğrusal 30 yerinde hareketli 11 hareketsiz %56 TPMSS 3.780.000 Aglütinasyon yok morfoloji normal % 3 Baş anamolileri %82 boyun %10 kuyruk %4 stoplazmik droplet %1 PH 8 Volim 3ml

Tahlil.com Cevabı : İleri hızlı sperm yüzdesi ve normal morfoloji yüzdesi düşük. Bir üroloji uzmanına muayene olmalısınız.