İdrar kültürü yaptırdım .sonuçlarda üreyen bakteri : providencia stuartii üredi

 İdrar kültürü yaptırdım .sonuçlarda  üreyen bakteri : providencia stuartii üredi materyal : idrar koloni : 100.000 CFU/ml  ne yapmam gerekiyor .ne anlama geliyor?

Tahlil.com Cevabı : İdrarınızda providencia stuartii isimli bakteri üremiş.Enfeksiyon var idrar yollarınızda buna uygun antibiyotik tedavisi görmelisiniz.