Sperm tahlilinde: Morfoloji Normal: %2rnBaş Anomalisi %70rnBoyun orta parça a. : %17rnKuyruk Anomalisi : %11rnSitoplazmik damlacık : %0rnrnAmeliyat sonrası 2. testrnSıvılaşma süresi : 320 dkrnGörünüm : gri opakrnHacim

Merhabalar,rnrn15.12.2017 tarihinde varikosel ameliyatı oldum ve bu tarihten sonra 2 defa semen testi yaptırdım. İlk ve son testleri yo rumlayabilir misiniz? Şimdiden teşekkürler.rnrnAmeliyat sonrası ilk testrnSıvılaşma süresi : 20 dkrnGörünüm : gri opakrnHacim : 4,2 mLrnpH: 7,7rnSperm Sayısı : 6,44 mil/mLrnTotal Sperm Sayısı : 27,04 mil/ejakulatrnLökosit Satısı : 0,4 mil/mLrnAglütinasyon: negatifrnVitalite: %41 canlırnTotal Hareketlilik : %40rnİleri Hareketlilik : %32rnYerinde Hareketli : %8rnHareketsiz : %60rnMorfolojirnNormal: %2rnBaş Anomalisi %70rnBoyun orta parça a. : %17rnKuyruk Anomalisi : %11rnSitoplazmik damlacık : %0rnrnAmeliyat sonrası 2. testrnSıvılaşma süresi : 320 dkrnGörünüm : gri opakrnHacim : 3,4 mLrnpH: 7,7rnSperm Sayısı : 3,12mil/mLrnTotal Sperm Sayısı : 10,6mil/ejakulatrnLökosit Satısı : 277 bin/mLrnAglütinasyon: negatifrnVitalite: %68 canlırnTotal Hareketlilik : *%36rnİleri Hareketlilik : %31rnYerinde Hareketli : %5rnHareketsiz : %64rnMorfolojirnNormal: %2rnBaş Anomalisi %69rnBoyun orta parça a. : %23rnKuyruk Anomalisi : %6rnSitoplazmik damlacık : %0

Tahlil.com Cevabı :

Tahlil.com doktorları, sperm testi sonuçlarınızı girerek tahlil sonucunuz hakkında  ön bir bilgi alabileceğin Tahlilmatik geliştirdiler.Sperm testi sonuçlarınızı ilgili alana girerek sperm tahliliniz hakkında ön bir bilgi alabilirsiniz.

Sperm tahlil sonuçlarınızı girerek çocuğunuzun olup olmayacağı hakkında ön bilgi almak için Tahlilmatik uygulamamızı hemen kullanabilirsiniz.

Sperm tahlilmatik için hemen tıklayın, sonucunuzu öğrenin.