Sperm testi sonucu: renk opak. likefiye süresi 40 dk.ph8,0 miktar 6 ml.sperm saysı 31 milyon total 186 milyon

 Sperm testi sonucu:  renk opak. likefiye süresi 40 dk.ph8,0 miktar 6 ml.sperm saysı 31 milyon total 186 milyon 1 saat. ileri hız 28 ileri yavaş 21 yerinde 17 harektsiz 34 2 saat .ileri hız 20 ileri yavaş 22 yerinde 16 hereketsiz 42 MARFOLOJİ normal yapılı 82 anormal yapılı 18 hocam 3 yıllık evliyim eşimde herşey normal bu test normal değerlerdemidir cavaplarsanız sevinirim teşekkkürler

Tahlil.com Cevabı : Sonuçlar normal görülüyor.