Spermiogram:Likefikasyon:40 DK Vikosite:NORMAL Renk:OPAK ileri-Aktif:%41 ileri-Pasif:%27 Kend iEtrafında: %12 Hareketsiz

 Spermiogram yorumlayabilirmisiniz: Miktar:2,5ml pH:7,0 Likefikasyon:40 DK Vikosite:NORMAL Renk:OPAK ileri-Aktif:%41 ileri-Pasif:%27 KendiEtrafında:%12 Hareketsiz:%20 Ml'de SpermSayısı:111milyon NormalMorfolojiYüzdesi:%80 AnormalMorfolojiYüzdesi:%20 HerMikropSahasında:1-2 lökosit perhiz 3gün

Tahlil.com Cevabı : Normal sonuçlar

k**** :

ilginiz için teşekkür ederim