Spermiogram test sonucu

spermiogram test sonucu: volum 3 sayı 120000000 normal şekilli %70 hareketlilik ileri hızlı %5 yavaş hızlı %5 yerinde hareketli %10 hareketsiz %80

Tahlil.com Cevabı : İleri hızlı sperm yüzdeniz düşük. Bir üroloji uzmanına muayene olmalısınız.

o******** :

Sperm testimi yorumlar mısınız?volum 2 renk AG viskosite + likefaksiyon 40 sperm say: 22 mil total motil sperm 22 ileri motil sperm: 11 mil ileri hızlı 36 ileri yavaş 14 yerinde hareketli:23 hareketsiz 27 ileri motil yüzdesi 50 mil total sprem saysı 44

Cevap:

Sperm tahlili sonuçlarınız incelendiğinde belirtiğiniz parametrelerde kayda değer bir problem görülmüyor.Spermiogram hakkında çok daha detaylı bilgi almak, bu konuda sorulmuş benzer soru ve cevapları okumak için aşağıdaki bağlantıyı tıklayınız...                      Sperm testi nedir?                       http://tahlil.com/tag/sperm-testi

Bu konuya dair bir sorunuz varsa siz de uzmanlarımıza 7/24 Soru sorabilirsiniz.Soru sormak için buraya tıklayın.