Spermogram tahlil sonuçlarım yorumlar mısınız?

merhaba spermogram tahlil sonuçlarım yorumlarmısınız; 1 saat ileri az hareketli:%30, ileri hızlı :boş, 1 saat yerinde hareketli :% 20, 1 saat hareketsiz:%50, Normal morfoloji :%70, ph:8, spermogram hacim:6, 1 ml deki spermatozoon sayısı:40 milyon/ml, viskozite:viskoz, renk:opak. şimdiden teşekkürler

Tahlil.com Cevabı : İleri hızlı sperm hücresi görülmemiş, bir üroloji uzmanına muayene olmalısınız.