Spermiyogrm sonucumu değerlendirir misiniz?

Lütfen spermiyogrm sonucumu değerlendirirmisiniz Abstinans:4 Renk: Opak, Özel kokulu pH: 8 Volum: 3 Lökosit: <1 Eritrosit<1 İmmatür germ hücre<1 Epiteryal Hücreler<1 Konsantrsyon: 8 milyn Total Sayı: 63 milyn İleri hızlı Hareketli: 10 Doğrusal olmayan hareketli:29 Yerinde hareketli: 38 Hareketsiz:26

Tahlil.com Cevabı : İleri hızlı sperm hücre yüzdeniz biraz düşük.