Spermlerın vajınaya kayma ıhtımalı var mıdır

Hocam kız arkadasımla arkadan ılıskıye gırdım ıcerıye kesınlıkle bosalma olmadı bosalma kuyruk sokumun bıraz asağısına oldu 20 25 sanıye ıcerısınde peceteyle sıldım spermlerın vajınaya kayma ıhtımalı var mıdır kız arkadasım duzenlı adet gormuyordu ılıskıden once bu ayda 7 gun gecıktı hamıle mıdır

Tahlil.com Cevabı : Çok çok nadir de olsa olabilir.. Son adetinden 35-40 gün sonra testi yapabilirsiniz..