Spermiyogram tasti yaptırdım sonuçları yorumlarsanız sevinirim 1,5 yıldır çocuk denemelerimiz olumsuz malesef .

Spermiyogram tasti yaptırdım sonuçları yorumlarsanız sevinirim 1,5 yıldır çocuk denemelerimiz olumsuz malesefpehriz süresi 4. görünüm :opak vizkozite :normal liquefaction: 20? PH: 7.6 aglitinasyon yok sayı : 25 mil. toplam sayı : 55 mil. lokosit : 1 eritrosit :1 normal morfoloji : - motilite: +4 ileri hareket - +3 düzensiz hareket :8 +2 yerinde hareket 20 +1 hareketsiz 72 morfolojk değerlendirme şiddetli akrozomal anomali: 16 küçük baş :32 uzun baş : 4 kuyruk kıvrık kuyruk :12 boyun midpiece: 32 stoplazmik droplet: 4 total motil : 28

Tahlil.com Cevabı : Normal şekilli olmayan spermlerin oranı yüksek görülüyor