Spremlerin elde hayatta kalıp vajinaya geçmesi mümkün müdür?

Sevgilimle yakınlaştık, üstüne boşaldım. Boşalırken elime biraz meni gelmiş olabilir. Aradan bir kaç dakika sonra elimi vajinasına değdirdim. Fakat elim kuruydu, spremlerin elde hayatta kalıp vajinaya geçmesi mümkün müdür? Bu sebeple hamile kalınır mı?

Tahlil.com Cevabı :

Anlattığınız durumda gebelik oluşma ihtimali yoktur.Bu konuda detaylı bilgi için tıklayınız.