Staphylococcus epidermidis üredi. Gram Boyama: Gram (+) koklar görüldü?

Staphylococcus epidermidis üredi. Gram Boyama: Gram (+) koklar görüldü. Giemsa Boyama: 3-4 PNL görüldü. Staphylococcus epidermidis:Methisilin Direnci Pozitif ne kadar ürediği yazılmamış hocam bu hastalığın tedavisi varmı doktor tetradox100 ve tavanic 500 verdi kullanmalımıyım saygılar...

Tahlil.com Cevabı : Uygun tedaviniz verilmiştir. Geçmiş olsun..