Stresten mi yoksa hamilelikten mi?

Merhaba hocam Ben bekar ve bakire bir bayanım Adetimin 24. Gününde erkek arkadaşımla sürtünme yoluyla birlikte olduk Adetime 13 gün geçti . Stresten mi yoksa hamilelikten mi bilmiyorum Bu konu hakkında en kısa zamanda cevap yazarsanız çok sevinirim.

Tahlil.com Cevabı :  Stresten mi hamilelikten dolayı mı olduğu tabi ki bilme şansımız yok. Bu tür ilişkilerde az da olsa hamile kalma ihtimali vardır ama bunu doğrulamak için test yapmanız gerekir. Adet gecikmeniz devam ederse bir kadın doğum uzmanına muayene olmanızı öneririz.